A vonalat a Volánbusz Zrt. Révai Miklós utca – Adyváros – Temető – Ménfőcsanak – Gyirmót Másik irány.
36 44 megállója van megállók megállóhelyen és a teljes utazási idő ehhez az útvonalhoz megközelítőleg 53 perc.
36 busz menetrend idő. Összehangolt menetrend szerint jár a 75-ös busszal. Tatabánya város helyi menetrendi kereső. A módosítások általában 3-5 nappal az érvényességük kezdete előtt kerülnek be az adatbázisba az esetek többségében minden hónap végén.
ŐSZI MENETREND 2022 ŐSZI BUSZMENETREND Gyömrő Város Önkormányzata HBUS Kft. Menetrendekhu vakbarÁt És akadÁlymentes menetrendi keresŐ elsŐ lÉpÉs. 36 Története 35 35G 35Y.
Reggeli menetrend Megálló Idő Uszoda 435 Körforgalom 437 Schiff ház 438. 1075 Budapest Rumbach Sebestyén utca 19-21 Telefon. Marcalváros – Temető – Adyváros – Zechmeister utca Másik irány.
A közlekedési szolgáltatók a menetrendeket a menetrendi időszakon belül is módosítják. 36-os busz Pestszentlőrinc vasútállomás irány Kattintson a listában bármelyik 36-os busz megállóra az ottani menetrend illetve további információk megtekintéséhez. 4 KAPOSVÁR 3 HELYI AUTÓBUSZ-ÁLLOMÁS EGYENESI ÚT km M.
VÁlasszon jÁratot busz vonat És hajÓ jÁratok csak busz jÁratok csak vonat jÁratok. – Bajai út – Fonógyári út – Dorozsmai út – Jerney utca – Dobos utca – Széchenyi István utca – Szent János. Idő km 0000 0 HHelyi autóbusz-állomáselyi autóbusz-állomás 1122 4444 06 2 Berzsenyi u.
420 és ekkor van vége. 36 autóbusz menetrendi idők áttekentése a következő hétre. 36 Honvéd tér – Dugonics tér – Kálvária sgt.
36 BKK Az első megállója a 36 autóbusz útvonalnak Pestszentlőrinc Vasútállomás és az utolsó megállója Csepel Csillagtelep. 36-os busz Csepel Csillagtelep irány Kattintson a listában bármelyik 36-os busz megállóra az ottani menetrend illetve további információk megtekintéséhez. Autóbusz-állomás – Adyváros – Temető – Ménfőcsanak Koroncói úti telep Másik irány.
36 autóbusz Útvonal menetrend és megállók A 36 autóbusz Úticél. Információk az ön rendszeréről. Rontott bérletszelvény-csere kezelési díja.
36 36B 36 19532008 36 36A 36E 36Y. Milyen idő a buszok Opatija. A menetidő átlagosan 12 óra 51 perc de ez is elmúlt 7 óra 10 perc a leggyorsabb kapcsolat.
Ön jelenleg itt tartózkodik Routes. Az ön rendszere nem teszi lehetővé a grafikai megjelenítést. A legkorábbi alkalommal is indulnak Budapest y van 0525 míg az utolsó busz a 2115.
DEBRECENI MENETREND helyi autóbusz trolibusz villamos Airport Debrecen repülőtéri buszjárat az AUCHAN áruházi járat a Zsuzsi Erdei Vasút és a Gáspár György kert felé közlekedő iránytaxi menetrend Utolsó módosítás. Csepel Csillagtelep megálló menetrend és további információk. Révai Miklós utca – Adyváros – Szabadhegy -.
Minimum ÁtszÁllÁsi idŐ percben maximum ÁtszÁllÁsi idŐ percben talÁlatok keresÉse vissza a harmadik lÉpÉshez. Tájékoztatjuk tisztelt Utasainkat 20210301-től új menetrend lép. A 35-ös a Szent György tér és a Kiskundorozsma Felszabadulás.
7F 20 21 24 36 60 60Y 64 67 67Y 70 71 71A 72 72A 73 73Y 74 74A 74Y 75 76 76Y 77 77A 77Y 78 78A 79H 84 90 90F 90H. Csepel Csillagtelep üzemel minden nap napokon. 20210301-től érvényes új menetrend Posted on február 22 2021 by Kaposvári Közlekedési Zrt.
Pestszentlőrinc vasútállomás megálló menetrend és további információk. Pótdíjak- menetjegy váltásának elmulasztása jogtalan bérlet utazási igazolvány. 36 1 3 255 255 E-mail.
Honvéd Tér 27 megállók megállója van ami a Czékus Utca megállóból indul és a Honvéd Tér megállóig közlekedik. Bérletvisszaváltás díja érvényességi idő első napja előtt. Látták a rövid távolság Budapest és Opatija úgy is dönthet hogy vonattal vagy telekocsi.
36 Utvonal Menetrendek Megallok Es Terkepek Hernad Utca
File Budapesti 36 Os Busz Utvonala Svg Wikimedia Commons
36 Utvonal Menetrendek Megallok Es Terkepek Pestszentlorinc Vasutallomas
Szeptembertol Valtozik A Csepel Felol Pesterzsebetre Kozlekedo Buszok
46 Os Busz Jarokelo Hu Ha Megosztod Megoldod Jarokelo Hu
Veszprem Helyi Jaratos Menetrend 2022 Januar 1 Tol